Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

2.500₺ VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

IQOS 2.4 Protect Plus Beyaz Elektronik Sigara Hediyeli

IQOS 2.4 Protect Plus Beyaz Elektronik Sigara Hediyeli
Ücretsiz Kargo
2.500₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
Müşteri Hizmetleri
0538 524 36 44
Geri İade İmkanı
14 Günde Geri İade
800,00TL
Vergiler Hariç: 800,00TL
  • Stock: Stokta yok
  • Model: IQOS 2.4 Protect
  • : 1 PAKET 20 DAL HEETS SİGARA HEDİYE
  • : KAPIDA ÖDEME VEYA
  • : KREDİ KARTI İLE ÖDEME

1 Paket 20 Adet İQOS heets Sigara hediye Kapıda Ödeme

Açıklama

IQOS 2.4 Protect Plus Elektronik Sigara Satın Al

IQOS’un merkezinde, özel olarak tasarlanmış ısıtmalı tütün ünitelerini ısıtan sofistike elektronikler bulunur. IQOS , tütünü nikotin içeren bir tütün buharını açığa çıkaracak kadar ısıtır, ancak tütünü yakmaz.

Isıtılan bir tütün ürün olan iqos sigarası son zamanlarda Türkiye’de Google üzerinden çok fazla aranmaktadır. Kullanıcılar IQOS, iqos, iqos sigarası şeklindeki aramalarla bu Philip Morris ürünü hakkında bilgi almaya çalışmaktadır. iqos sigarayı yakmadan ısıtmakta ve koku meydana getirmemektedir. iqos koku bırakmama nedeni heat not burn özelliğine, diğer bir ifadeyle, dumandan ziyade buhar çıkarmasıdır. 2018 yılı itibarıyla birçok ülkede satışı yapılan iqos 3 fiyat bilgileri kullanıcılar tarafından merka edilmektedir. iqos 2.4, iqos 2.4 plus, iqos 3 duo, iqos 3 multi şeklinde çeşitleri olan Iqos standart elektronik sigaradan farklılaşmaktadır. Bunun nedeni nikotini tütünden elde etmesidir. iqos sigarası ile bugüne kadar 3-4 milyon kişinin sigarayı bıraktığı bilinmektedir. iqos kullanımı çok basit olup, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir.

IQOS 2.4 Protect Plus Elektronik Sigara Satın Al

Kâğıt ile sarılı tütün dolu çubukları ısıtan IQOS 2.4 Protect Plus Beyaz Elektronik Sigara Satın Al elektronik bir cihaz olan Iqos elektronik sigara ısıtılmasına rağmen yanmayan tütün ürünleri arasındadır. Bu cihaz ile birlikte nikotin içeren bir buhar- duman karışımı elde edilir. Iqos elektronik sigara tam üç bölümden oluşmaktadır: IQOS 2.4 Protect Plus Beyaz Elektronik Sigara Fiyat Bir tutucunun yanı sıra tütün ile doldurulmuş bir çubuk ve bir şarj aleti. Kaleme benzeyen bu cihaz Philip Morris markası taşıyan tütün çubuklarını yaklaşık 350 derece kadar ısıtma özelliği bulunan bu seramik ve altın bir plaka içerir.Bütün bunların yanı sıra normal sigaralarda tütün 600 derecede ve daha yüksek sıcaklıklarda yanar. Oysa Iqos elektronik sigara ürünlerinin içerisinde bulunan nikotin ironi klasik sigaralar ile IQOS 2.4 Protect Plus Beyaz Elektronik Sigara Sipariş aynıdır.Asıl olarak bu ürün yeni bir ürün değil zira Philip Morris International bu sigarayı ilk olarak 2014 senesinde İtalya’da ve Japonya bölgesinde satmaya başlamıştır. Günümüzde IQOS 2.4 Protect Plus Beyaz Elektronik Sigara Satışı kadar tam kırk farklı pazar içerisinde ürününü satan bu grup yedi milyon kullanıcıya ulaştığını belirtmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde satılması yasak olan bu ürün FDA’in vermiş olduğu izin ile bu yaz Atlanta’da satılmaya başlanmıştır.FDA vermiş olduğu izin ile cihazı onaylamadığını fakat satışına izin verdiğini belirtiyor. Yapılmakta olan açıklamalarda hakemli dergilerde yer alan yayınların IQOS 2.4 Protect Plus Beyaz Elektronik Sigara Fiyatları taraflarca incelenerek klasik sigaralara göre tercih edilebilir bir ürün olduğu da ekleniyor. Eğe siz de Iqos elektronik sigara ürününe sahip olmak istiyor iseniz muhakkak bize ulaşmalısınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Iqos Elektronik sigara deyince akla ilk gelen markalar arasında sizin ve herkesin tahmin ettiği gibi philip morris markası geliyor. Elektronik sigara kullanan kişilerin en fazla güvendiği, en çok satın aldığı ve yapmış olduğu çocuk kilitleri sayesinde aile içi güvenliğe de yardımcı olan philip morris markasını satan belki de binlerce marka ile karşı karşıya gelmişsiniz. Bizler ise adımızdan da anlayacağınız üzere sizlere kaçak yolla getirilen ya da çakma diye tabir edilen ürünlerden kesinlikle satmıyoruz. Bazı siteler ise sizi kandırarak daha önce yasaklanmış ürünleri size satıyor. Bu tür sorunlarla uğraşmadan gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeniz gerekiyor. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan cihazı elektronik sigara çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ister ödemenizi site üzerinden yapın, isterseniz de küçük bir ek masraf dahilinde kapıda ödeme gerçekleştirerek ürünü alın. Size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir. Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara siparişini vermenizin ardından ürününüz 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Kargonuz yola çıkmadan önce, yoldayken veya şubedeyken size mail ya da SMS yolu ile bilgiler sunacağız. Böylece kargo, siz ve sitemiz koordineli bir teslimat gerçekleştirecek.