Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

2.500₺ VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Hediyeli

IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Hediyeli
Ücretsiz Kargo
2.500₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
Müşteri Hizmetleri
0538 524 36 44
Geri İade İmkanı
14 Günde Geri İade
1.000,00TL
Vergiler Hariç: 1.000,00TL
  • Stock: Stokta yok
  • Model: IQOS 3 Multi Siyah
  • : KAPIDA ÖDEME VEYA
  • : KREDİ KARTI İLE ÖDEME

2 paket 40 adet ıqos heets sigarası hediye

IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Satın Al

IQOS’un merkezinde, özel olarak tasarlanmış ısıtmalı tütün ünitelerini ısıtan sofistike elektronikler bulunur. IQOS , tütünü nikotin içeren bir tütün buharını açığa çıkaracak kadar ısıtır, ancak tütünü yakmaz.

Isıtılan bir tütün ürün olan iqos sigarası son zamanlarda Türkiye’de Google üzerinden çok fazla aranmaktadır. Kullanıcılar IQOS, iqos, iqos sigarası şeklindeki aramalarla bu Philip Morris ürünü hakkında bilgi almaya çalışmaktadır. iqos sigarayı yakmadan ısıtmakta ve koku meydana getirmemektedir. iqos koku bırakmama nedeni heat not burn özelliğine, diğer bir ifadeyle, dumandan ziyade buhar çıkarmasıdır. 2018 yılı itibarıyla birçok ülkede satışı yapılan iqos 3 fiyat bilgileri kullanıcılar tarafından merka edilmektedir. iqos 2.4, iqos 2.4 plus, iqos 3 duo, iqos 3 multi şeklinde çeşitleri olan Iqos standart elektronik sigaradan farklılaşmaktadır. Bunun nedeni nikotini tütünden elde etmesidir. iqos sigarası ile bugüne kadar 3-4 milyon kişinin sigarayı bıraktığı bilinmektedir. iqos kullanımı çok basit olup, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir.

IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Satın Al

Kağıt ile sarılmış olan tütün dolu çubukları IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Satın Al ısıtan elektronik bir cihaz olan iqos elektronik sigara kullanımı oldukça kolaydır. Zira bu ürün tam üç bölümden oluşur: İlk olarak bir tutucu ve tütün dolu bir çubuk ve bir şarj cihazı. Kaleme benzeyen bu cihaz Philip Morris markalı tütün IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Sipariş çubuklarını tam 350 dereceye kadar ısıtmaktadır. Ayrıca altın bir plaka ve seramik içeren bu ürün normal sigaralar 600 santigrat dereceye kadar ısıtılır iken iqos elektronik sigara kullanımı ise daha az bir sıcaklıkta yanar.Asıl olarak iqos yeni bir IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Satışı cihaz olarak bilinmez ve Philip Morris International iqosu ilk olarak 2014 senesinde Japonya ve İtalya bölgelerinde satmaya başlamıştır. Günümüze kadar tam kırk farklı pazarda ürününü satan şirket tam 10 milyon kullanıcıya ulaştığını IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Fiyat belirtmektedir.Bütün bunlara ek olarak FDA vermiş olduğu izin ile cihazı kesinlik ile onaylamadığını ve buna rağmen satışa izin verdiğini belirtir. Ayrıca iqos elektronik sigara kullanımı konusunda IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Fiyatı oldukça kolay bir yöntemin bulunduğunu söyleyebiliriz. Zira iqos elektronik sigara kullanımı tıpkı normal bir sigaranın içilmesi gibidir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyor ve bu keyifli içimi IQOS 3 Multi Siyah Elektronik Sigara Modeli hayatınıza sokmak istiyor iseniz lütfen bizlere ulaşın. Zira bu konuda alacağınız bilgiler ile hayatınıza alacağınız bu ürün son derece lezzetli ve sigaraya kadar oldukça daha az zararsızdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Iqos Elektronik sigara deyince akla ilk gelen markalar arasında sizin ve herkesin tahmin ettiği gibi philip morris markası geliyor. Elektronik sigara kullanan kişilerin en fazla güvendiği, en çok satın aldığı ve yapmış olduğu çocuk kilitleri sayesinde aile içi güvenliğe de yardımcı olan philip morris markasını satan belki de binlerce marka ile karşı karşıya gelmişsiniz. Bizler ise adımızdan da anlayacağınız üzere sizlere kaçak yolla getirilen ya da çakma diye tabir edilen ürünlerden kesinlikle satmıyoruz. Bazı siteler ise sizi kandırarak daha önce yasaklanmış ürünleri size satıyor. Bu tür sorunlarla uğraşmadan gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeniz gerekiyor. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan cihazı elektronik sigara çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ister ödemenizi site üzerinden yapın, isterseniz de küçük bir ek masraf dahilinde kapıda ödeme gerçekleştirerek ürünü alın. Size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir. Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara siparişini vermenizin ardından ürününüz 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Kargonuz yola çıkmadan önce, yoldayken veya şubedeyken size mail ya da SMS yolu ile bilgiler sunacağız. Böylece kargo, siz ve sitemiz koordineli bir teslimat gerçekleştirecek.