Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

2.500₺ VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara
Ücretsiz Kargo
2.500₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
Müşteri Hizmetleri
0538 524 36 44
Geri İade İmkanı
14 Günde Geri İade
1.000,00TL
Vergiler Hariç: 1.000,00TL
  • Stock: Stokta yok
  • Model: IQOS 3 Multi Elektronik
  • : KAPIDA ÖDEME VEYA
  • : KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Açıklama

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Satın Al

IQOS’un merkezinde, özel olarak tasarlanmış ısıtmalı tütün ünitelerini ısıtan sofistike elektronikler bulunur. IQOS , tütünü nikotin içeren bir tütün buharını açığa çıkaracak kadar ısıtır, ancak tütünü yakmaz.

Isıtılan bir tütün ürün olan iqos sigarası son zamanlarda Türkiye’de Google üzerinden çok fazla aranmaktadır. Kullanıcılar IQOS, iqos, iqos sigarası şeklindeki aramalarla bu Philip Morris ürünü hakkında bilgi almaya çalışmaktadır. iqos sigarayı yakmadan ısıtmakta ve koku meydana getirmemektedir. iqos koku bırakmama nedeni heat not burn özelliğine, diğer bir ifadeyle, dumandan ziyade buhar çıkarmasıdır. 2018 yılı itibarıyla birçok ülkede satışı yapılan iqos 3 fiyat bilgileri kullanıcılar tarafından merka edilmektedir. iqos 2.4, iqos 2.4 plus, iqos 3 duo, iqos 3 multi şeklinde çeşitleri olan Iqos standart elektronik sigaradan farklılaşmaktadır. Bunun nedeni nikotini tütünden elde etmesidir. iqos sigarası ile bugüne kadar 3-4 milyon kişinin sigarayı bıraktığı bilinmektedir. iqos kullanımı çok basit olup, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Iqos elektronik sigara mı sorusunun cevabını verecek IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Fiyatı olur isek bu ürün kağıt ile sarılı tütün dolu çubukları ısıtmaya yarayan bir elektronik cihazdır. Zira iqos üç bölümden oluşur: bir tutucunun yanı sıra tütün dolu bir çubuk ve bir şarj aleti. Kaleme benzeyen bu cihaz Philip Morris markalı IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Sipariş tütün çubuklarını 350 dereceye kadar ısıtmaktadır. Bunu da seramik ve altın bir plaka sayesinde yapar. Normal bir e-sigarada tütün 600 derecede ve daha yüksek sıcaklıklarda yanar iken iqos elektronik sigara mı sorusunun cevabı da işte bu derece farkında yatmaktadır.Asıl olarak iqos da yeni bir cihaz sayılmaz. Zira Philip Morris şirketi bu ürünü ilk olarak 2014 senesinde İtalya ve Japonya’da satar iken günümüze kadar tam kırk farklı pazarda IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Satın Al bu ürün satılmıştır. Ayrıca bu ürünü tam olarak on milyon kullanıcının tükettiği de biliniyor. Bu yüzden Iqos elektronik sigara mı sorusunun cevabını verdiğimizi düşünüyorum. IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Satış  Ayrıca iqos elektronik sigara mı denildiği zaman şunu bilmemiz gerekiyor ki bu ürün bir elektronik sigaradan daha farklıdır. Her ne kadar e-sigara ile aynı özelliklere sahip olsa da tütün aromalarının farklı oluşu ve özellik ile sigarayı bırakma konusunda insanlara yardımcı oluşu da bu ürünü oldukça farklı bir yere IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Modeli koyuyor. Eğer iqos hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek istiyor iseniz lütfen bizlere ulaşın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Iqos Elektronik sigara deyince akla ilk gelen markalar arasında sizin ve herkesin tahmin ettiği gibi philip morris markası geliyor. Elektronik sigara kullanan kişilerin en fazla güvendiği, en çok satın aldığı ve yapmış olduğu çocuk kilitleri sayesinde aile içi güvenliğe de yardımcı olan philip morris markasını satan belki de binlerce marka ile karşı karşıya gelmişsiniz. Bizler ise adımızdan da anlayacağınız üzere sizlere kaçak yolla getirilen ya da çakma diye tabir edilen ürünlerden kesinlikle satmıyoruz. Bazı siteler ise sizi kandırarak daha önce yasaklanmış ürünleri size satıyor. Bu tür sorunlarla uğraşmadan gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeniz gerekiyor. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan cihazı elektronik sigara çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ister ödemenizi site üzerinden yapın, isterseniz de küçük bir ek masraf dahilinde kapıda ödeme gerçekleştirerek ürünü alın. Size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir. Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara siparişini vermenizin ardından ürününüz 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Kargonuz yola çıkmadan önce, yoldayken veya şubedeyken size mail ya da SMS yolu ile bilgiler sunacağız. Böylece kargo, siz ve sitemiz koordineli bir teslimat gerçekleştirecek.