Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

2.500₺ VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

IQOS 3 DUO SİYAH Elektronik Sigara Hediyeli

IQOS 3 DUO SİYAH Elektronik Sigara Hediyeli
Ücretsiz Kargo
2.500₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
Müşteri Hizmetleri
0538 524 36 44
Geri İade İmkanı
14 Günde Geri İade
1.450,00TL
Vergiler Hariç: 1.450,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: IQOS 3 Elektronik Sigara 3
  • : 2 PAKET 40 DAL HEETS SİGARA HEDİYE
  • : KAPIDA ÖDEME VEYA
  • : KREDİ KARTI İLE ÖDEME

2 Paket 40 Adet İQOS heets Sigara hediye Kapıda ödeme

IQOS 3 Duo Elektronik Sigara Satın Al

IQOS’un merkezinde, özel olarak tasarlanmış ısıtmalı tütün ünitelerini ısıtan sofistike elektronikler bulunur. IQOS , tütünü nikotin içeren bir tütün buharını açığa çıkaracak kadar ısıtır, ancak tütünü yakmaz.

Isıtılan bir tütün ürün olan iqos sigarası son zamanlarda Türkiye’de Google üzerinden çok fazla aranmaktadır. Kullanıcılar IQOS, iqos, iqos sigarası şeklindeki aramalarla bu Philip Morris ürünü hakkında bilgi almaya çalışmaktadır. iqos sigarayı yakmadan ısıtmakta ve koku meydana getirmemektedir. iqos koku bırakmama nedeni heat not burn özelliğine, diğer bir ifadeyle, dumandan ziyade buhar çıkarmasıdır. 2018 yılı itibarıyla birçok ülkede satışı yapılan iqos 3 fiyat bilgileri kullanıcılar tarafından merka edilmektedir. iqos 2.4, iqos 2.4 plus, iqos 3 duo, iqos 3 multi şeklinde çeşitleri olan Iqos standart elektronik sigaradan farklılaşmaktadır. Bunun nedeni nikotini tütünden elde etmesidir. iqos sigarası ile bugüne kadar 3-4 milyon kişinin sigarayı bıraktığı bilinmektedir. iqos kullanımı çok basit olup, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir.

IQOS 3 Elektronik Sigara Satın Al

Kısa bir süre öncesine kadar IQOS 3 Elektronik Sigara Satın Al yurt dışından getirilmesi yasaklanan bu ürüne internet sitemiz üzerinden sağlayabilirsiniz. Zira iqos elektronik sigara modelleri philip morris 350 derece içerisinde buharlaşan ve malzemesi 3 santim uzunluğunda bulunan heets isimli bir tütün çubuğu yardımı ile kullanılmaktadır.Bir paketin IQOS 3 Elektronik Sigara Sipariş içerisinde tam 20 adet ürünün bulunduğunu belirtmemiz gerekiyor. İqos dijital buharlaştırıcı tıpkı sigarada olduğu gibi toplu taşıma araçlarında kullanamayacağınızı söylememiz gerek. Zira bu ürün hakkında tam IQOS 3 Elektronik Sigara Satış olarak bir bilgisi bulunmayan insanlar tarafından yanlış kullanımı sonucunda oldukça olumsuz olayların yaşandığını belirtmemiz gerekiyor. Iqos elektronik sigara modelleri philip morris kullanır iken bu durumlar ile karşılaşmamak için bu duruma dikkat etmeniz gerekiyor. IQOS 3 Elektronik Sigara Fiyatı  Ayrıca iqos elektronik sigara modelleri philip morris ürünün yakın bir zamana kadar Amerika’da yasak olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Buna ek olarak iqos elektronik sigara modelleri philip morris ürünleri son zamanlarda alınan bir karar sonrası Atlanta bölgesinde serbest bırakılmış ve bu durum IQOS 3 Elektronik Sigara oldukça memnuniyet ile karşılanmaktadır.Eğer bu ürünü kullanmak istiyor fakat aklınızdaki sorulara bir türlü yanıt bulamıyor iseniz sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşmanız oldukça iyi olacaktır. Daha detaylı IQOS 3 Elektronik Sigara Modeli bilgi almak ufkunuzu açacağı için bu alanda oldukça uzun yıllar hizmet vermiş olan ekibimizin yapacağı yönlendirmeler ile oldukça mutlu olacağınızı garanti ediyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Iqos Elektronik sigara deyince akla ilk gelen markalar arasında sizin ve herkesin tahmin ettiği gibi philip morris markası geliyor. Elektronik sigara kullanan kişilerin en fazla güvendiği, en çok satın aldığı ve yapmış olduğu çocuk kilitleri sayesinde aile içi güvenliğe de yardımcı olan philip morris markasını satan belki de binlerce marka ile karşı karşıya gelmişsiniz. Bizler ise adımızdan da anlayacağınız üzere sizlere kaçak yolla getirilen ya da çakma diye tabir edilen ürünlerden kesinlikle satmıyoruz. Bazı siteler ise sizi kandırarak daha önce yasaklanmış ürünleri size satıyor. Bu tür sorunlarla uğraşmadan gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeniz gerekiyor. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan cihazı elektronik sigara çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ister ödemenizi site üzerinden yapın, isterseniz de küçük bir ek masraf dahilinde kapıda ödeme gerçekleştirerek ürünü alın. Size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir. Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara siparişini vermenizin ardından ürününüz 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Kargonuz yola çıkmadan önce, yoldayken veya şubedeyken size mail ya da SMS yolu ile bilgiler sunacağız. Böylece kargo, siz ve sitemiz koordineli bir teslimat gerçekleştirecek.