Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

2.500₺ VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

Heets Yellow (ukrayna menşei)

Heets Yellow (ukrayna menşei)
Ücretsiz Kargo
2.500₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
Müşteri Hizmetleri
0538 524 36 44
Geri İade İmkanı
14 Günde Geri İade
730,00TL
Vergiler Hariç: 730,00TL
 • Stock: In Stock
 • Model: IQOS Heets Yellow
 • : LİMON AROMALI YELLOW SİGARA
 • : 10 PAKET
 • : 200DAL SİGARA
 • : KAPIDA ÖDEME VEYA
 • : KREDİ KARTI İLE ÖDEME

IQOS Heets Yellow Elektronik Sigara Tütünü Satın Al

 • :LİMON AROMALI YELLOW SİGARA
 • :10 PAKET
 • :200DAL SİGARA
 • :KAPIDA NAKİT VEYA
 • :KREDİ KARTI İLE ÖDEME

IQOS Heets elektronik sigara tütünü son zamanlarda kullanıcıların sıklıkla aradıkları ürünler arasındadır. heets sigara tütün ürünleri sigara isteğini bastırma özellikleriyle bilinmektedir. iqos ürünleri koku yapmamakta ve rahatsız etmeyen dumanlar oluşturmaktadır. Bu sayede çevrediki kişiler de yoğun dumana maruz kalmamaktadır. ıqos sigara ürünleri ve IQOS Heets elektronoik sigara tütünü, sigara kadar zararlı maddeleri içermemektedir. heets sigara fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için linkten ürünü inceleyebilirsiniz. Tütünü yakmadan yalnızca 350 derecelik ateşte buharlaştıran dijital bir tütün buharlaştırıcı olan iqos heets yellow elektronik sigara tütünü son zamanlarda kullanıcılar tarafından oldukça sevilerek kullanılıyor. Bunun ile birlikte normal sigaraya nazaran daha az zifir ve katranın bulunduğu bu ürün Marlboro’nun üreticisi olan Philip Morris International tarafından üretilmektedir. Iqos heets yellow elektronik sigara tütünü sipariş ver almak istiyor iseniz bu ürünü internet üzerinden rahatlık ile satın alabilirsiniz. Ülkemizde resmi olarak bu ürünün satışını gerçekleştiren bir kurum bulunmadığından dolayı eğer alışveriş yapacağınız siteye güvenmiyor iseniz alışveriş yapmamanız gerekiyor. İyi bir şekilde araştırdıktan sonra siparişini vermeniz gerekiyor. Zira bu tarz teknolojik ürünler hiçbir şekilde hafife alınmamalı ve her an size zarar verebilecek bir durumun olduğunu unutmamalısınız. IQOS Heets Yellow Selection elektronoik sigara tütünü ürünlerine sigaramiz.com üzerinden uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Heets Yellow

Heets yellow, aromatik bir kokuya sahip ve az duman içerikli sigaradır. Türkiye de beyaz Marlboro light sigarasına denk gelen heets yellow, beyaz Marlboro ile tat olarak aynıdır. Duman azlığı ve daha az kokusu ile farklı olan bu sigara, sertlik ve tütünü ile de Marlboro ile aynı derecededir.Temiz SigaraTemiz söndürme filtresi ile söndürme işlemi kolaylıkla gerçekleşen sigara elde kötü koku bırakmamaktadır. Orta sertlikte tütün içeren heets yellow İQOS cihazı ile içilmektedir. İQOS cihazına takılarak içilen sigara, cihaz sayesinde kokusu ve dumanında müthiş bir azalma sunmuştur. Yeni nesil sigaralar içerisinde yer alan heets yellow birçok aromatik çeşidi ile piyasada yerini almıştır.

Heets Yellow Fiyatları

Heets yellow, İQUS cihazı ile içilebilen yeni nesil sigaradır. Sigaranın en dikkat çekici yani çok az duman çıkarması ve kokusunun az olmasıdır. Cihaz ile içildiği için elde de kötü koku ve sarı renk bırakmayan sigara aromatik yapılarla piyasaya sürülmüştür. Heets yellow fiyatları, belirli unsurlar nedeniyle değişime uğrayabilir.Ayrıcalıkları ve Özellikleriİçerisindeki aroma farklılığının sigaranın fiyatını değiştirebileceği gibi, dolar kuru, yanında bulunan İQUS adeti gibi unsurlarda fiyatta değişime sebep olabilir. Normal sigaraya nazaran %90 oranlarında zararı azaltılmış bu sigara piyasadaki fiyatlara göre daha farklı fiyatlarda kendini göstermiştir. İçeriği değiştirilmiş ve normal sigara paketlerinin yarısı kadar olan heets yellow fiyatları belirli özellikleriyle değişebilir.

Heets Yellow Satın Al

Son dönemin satış rekorları kıran ve yeni geliştirilmiş zararsız sigara olarak adını duyuran heets yellow, Türkiye sigaralarından Marlboro light ile tadı ve sertlik durumu eşittir. Farklı içerikleri ve içim şekliyle birbirinden ayrılan sigara aynı isim altında birkaç çeşide bölünmüştür. Aromatik tatları ile ayrılan Heets yellow zevk ve beğeniye göre birkaç farklı tatta sigara sunmaktadır.
Heets Kullanımı
Heets yellow satın al bölümlerinden yeni nesil sigara çeşitleri kolaylıkla alınabilmektedir. Tüm ilkelerde satışı bulunan ancak fiyat farklılıkları olan sigara dünyanın her yerinde tanınmış bir üründür. Teknolojiye uyumlu yapısı, temiz üretimi ve normal sigaralardan farklı çeşitleri ile yeni bir deneyim hazzını kişiye sunmaktadır.

Heets Yellow Satış

Bir pakette 20 adet sigara bulunan Heets Yellow satış, farklı çeşit ve renklerde yapılmaktadır. Piyasaya sürüm şekli ile farklılığı göz dolduran sıkıştırılmış tütün yapılı sigara, birkaç farklı aroması ile çeşitlendirilmiştir. Heets yellow İQOS adı verilen kokuyu ve dumanı yok den yardımcı bir cihazla içilmektedir.
IQOS Cihazı
Cihaz sayesinde elde ve ortamda koku bırakmayan ve fazla duman çıkarmayan sigara, normal sigara ile eşit içime sahiptir. Yaklaşık 15-20 nefes aralığında içimi olan Heets yellow kaliteli içeriği ile %90 oranlarında arındırılmış bir sigaradır. Yeni nesil teknoloji ya da elektronik sigara sınıflarına giren sigara Marlboro light ile aynı tat ve sertliktedir, yumuşak bir sigaradır.

Heets Yellow Sipariş

Heets yellow sipariş, isteğe bağlı çeşitte ve yanında IQOS cihazı ile beraber oluşturulabilir. Yeni nesil sigara üretiminde adından sıkça söz ettiren sigara yaklaşık 4cm kalınlığında ve normal sigara içimiyle aynı olan bir üründür. Heets yellow sigarasının en önemli özelliği kokusunun olmaması ve dışarıya fazla duman çıkarmamasıdır.
Çeşitleri ve Özellikleri
Çeşitli aromalara sahip olan sigara aynı zamanda zehirli maddelerinden arındırılmıştır ve sağlıklı sigara olarak tanımlanmaktadır. Elde koku bırakmayan Heets yellow ağız içerisinde acılık yapmamaktadır. Marlboro light sigarası ile aynı oranlarda üretilen sigara yine aynı tat ve sertliğe de sahiptir. Genel yapısı ve şık tasarımlı paketleri ile kolayca sipariş edilebilir bir sigaradır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Iqos Elektronik sigara deyince akla ilk gelen markalar arasında sizin ve herkesin tahmin ettiği gibi philip morris markası geliyor. Elektronik sigara kullanan kişilerin en fazla güvendiği, en çok satın aldığı ve yapmış olduğu çocuk kilitleri sayesinde aile içi güvenliğe de yardımcı olan philip morris markasını satan belki de binlerce marka ile karşı karşıya gelmişsiniz. Bizler ise adımızdan da anlayacağınız üzere sizlere kaçak yolla getirilen ya da çakma diye tabir edilen ürünlerden kesinlikle satmıyoruz. Bazı siteler ise sizi kandırarak daha önce yasaklanmış ürünleri size satıyor. Bu tür sorunlarla uğraşmadan gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeniz gerekiyor. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan cihazı elektronik sigara çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ister ödemenizi site üzerinden yapın, isterseniz de küçük bir ek masraf dahilinde kapıda ödeme gerçekleştirerek ürünü alın. Size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir. Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara siparişini vermenizin ardından ürününüz 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Kargonuz yola çıkmadan önce, yoldayken veya şubedeyken size mail ya da SMS yolu ile bilgiler sunacağız. Böylece kargo, siz ve sitemiz koordineli bir teslimat gerçekleştirecek.