Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HEETS GREEN ZİNG (ukrayna menşei)

HEETS GREEN ZİNG (ukrayna menşei)
Ücretsiz Kargo
750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Müşteri Hizmetleri
0538 524 36 44
Geri İade İmkanı
14 Günde Geri İade
700,00TL
Vergiler Hariç: 700,00TL
 • Stock: In Stock
 • Model: HEETS GREEN ZİNG
 • : YEŞİLÇAY VE MENTHOL AROMALI
 • : 10 PAKET
 • : 200DAL SİGARA
 • : KAPIDA ÖDEME VEYA
 • : KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Açıklama

 • :YEŞİLÇAY VE MENTHOL AROMALI
 • :10 PAKET
 • :200 DAL SİGARA
 • :KAPIDA ÖDEME VEYA
 • :KREDİ KARTI İLE ÖDEME

IQOS Green Zing Elektronik Sigara Tütünü Satın Al

IQOS Heets elektronik sigara tütünü son zamanlarda kullanıcıların sıklıkla aradıkları ürünler arasındadır. heets sigara tütün ürünleri sigara isteğini bastırma özellikleriyle bilinmektedir. iqos ürünleri koku yapmamakta ve rahatsız etmeyen dumanlar oluşturmaktadır. Bu sayede çevrediki kişiler de yoğun dumana maruz kalmamaktadır. ıqos sigara ürünleri ve IQOS Heets elektronoik sigara tütünü, sigara kadar zararlı maddeleri içermemektedir. heets sigara fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için linkten ürünü inceleyebilirsiniz. IQOS Heets elektronoik sigara tütünü ürünlerine sigaramiz.com üzerinden uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

IQOS Green Zing Elektronik Sigara Tütünü Satın Al

Tütünü hiçbir şekilde yakmadan IQOS Green Zing Elektronik Sigara Tütünü Siparişi tam 350 derecede buharlaştıran dijital bir tütün buharlaştırıcı olan bu ürün yakma işlemi olmadan normal sigaraya nazaran son derece az zifir ve katran oranı barındırır. Heets Elektronik Sigara ise Marlboro’nun üreticisi olan Philip Morris International’ın üretmiş olduğu tütün tabanlı buharlaştırıcı Iqos elektronik sigara ülkemizde ve dünyada geniş bir kullanıcı oranına sahip. IQOS Heets Green Zing Elektronik Sigara Tütünü Satın Al Eğer sizler de heets elektronik sigara almak istiyor iseniz bunu internet üzerinden rahatlık ile satın alabilirsiniz. Ülkemizde resmi bir şekilde heets elektronik sigara almak istiyor iseniz hiçbir siteye hemen güvenmemeniz gerekir. Zira bu ürünün satışı yasal olmadığından dolayı kesinlik ile bu ürün şakaya gelmez. IQOS Heets Green Zing Elektronik Sigara Tütünü Kartuş Her an için sizlere zarar Heets Green Zing neli verilebilecek bir durum oraya çıkabileceğinden dolayı bu ürünün orijinalini bulana kadar kesinlik ile iyi bir araştırıma yapmalısınız.

Heets Green Zing

Yeni nesil sigara çeşitlerinden biri olan heets green zing bir paket içinde 20 adet bulunur. Tadı mentollü olan sigara ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Özel cihaz olan IQOS ile içilebilen sigaranın en önemli yanı kokusuz olmasıdır. İçildiği alanda asla kötü koku bırakmadığı gibi ellerde de kokusu kalmaz. Sağlıklı sigara olarak üretilen Heets green zing tüm dünyada kullanılmaktadır. Nane aroması ile ferah bir tat veren sigara mentollü bir yapıya sahiptir. Sigaranın kokusu IQOS cihazı ile tamamen yok edilir çünkü sigara ısıyla birlikte duman üretir yanarak değil. Orta sertlikte tanımlanabilen mentollü sigara, sıkıştırılmış ve temizlenmiş tütünler ile sarılmıştır ve paketlere yerleştirilmiştir.

Heets Green Zing Fiyatları

IQOS cihazı aracılığıyla içilen ve %90 oranında arındırılmış olan teknolojiyle tütünün buluştuğu heets green zing fiyatları belirli durumlara bağlı olarak değişebilir. Ülkeler arası fiyatlarında değişim görülen yeni nesil mentollü sigara, sigara fiyatlarına da endekslidir. İçeriği, çeşidi ve IQOS cihazına bağlı biçimde Heets green zing sigaralarının fiyatı belirlenmektedir. Fiyatlar bir paket içerisinde 20 adet sigaraya göre ayarlanmıştır. Her bir sigara 4 cm kalınlığında olup normal bir sigaradan boyutu biraz küçüktür ancak içim süresi neredeyse aynıdır. Heets Green zing fiyatları her ülke de farklıdır, her para biriminde satın alınabilecek ferahlık verici mentollü sigara tek bir fiyata bağlı olarak satılmamaktadır.

Heets Green Zing Satın Al

Heets green zing, dünyanın her yerinde bulunan ve IQOS cihazının ısıtarak duman sağladığı sigaradır. Philip Morris firmasının kaliteli ürünleri ile üretilmiş olan temiz ve sağlıklı olan Heets grubunda birçok aromatik tatta sigara bulunmaktadır. Heets Green Zing satın al işlemi oldukça basittir, bulunduğunuz yerden alabileceğiniz nane aromalı mentollü sigaralar bir paket içerisinde 20 adettir ve kartonla da alınabilir. Sigaranın kokusu yoktur çünkü kötü kokulu duman salgılamamaktadır, ağızda ferahlık hissi verirken elde ve ortama kötü kokulara neden olmaz. İçerisindeki tütün sıkıştırılmıştır, zehirli maddelerden arındırılmış olan Heets grubu sigaralar günlük hayatta sigara kullanan herkesin zevkine hitap edebilecek şekilde çeşitlendirilmiştir.

Heets Green Zing Satış

Şık tasarımlı ve küçük yapılı paketleriyle dikkat çeken ve mentollü bir tadı olan Heets green zing satış, izni olan ve Philip Morris ürünleri satan her yerde bulunabilir. IQOS Adı verilen cihaza takılarak tüketimi gerçekleşen sigara neredeyse 4/3 oranında zehirli içeriklerden arındırılmıştır. Kötü kokusu IQOS cihazı ile tamamen yok edilmiştir, tütün ısı ile gevşetildiğinden duman olmaz. Yakılmadan kullanılan elektronik sigara ya da teknolojik sigara olarak geçen ve birçok tatta çeşitleri bulunan Heets sigaraları özel sigaralar sınıfındadır. Birçok ülkede sıklıkla kullanılmakta ve satışı yapılmaktadır. Heets green zing, orta derecede bir ağırlığa sahiptir, içimi ferah ve hafif yapılı bir sigaradır.

Heets Green Zing Sipariş

Heets green zing sipariş, satışı yapılan her alandan gerçekleştirilebilmektedir. IQOS denilen akıllı cihaz yardımıyla içimi sağlanan nane aromalı heets grubunun mentollü sigarası en çok tercih edilen çeşitlerden biridir. Sipariş karton olarak ya da tek paket şeklinde verilebilir. En kaliteli ve sağlıklı tütünlerin arındırılması ile yapılan sigaralar ağızda, elde ve ortamda kötü koku bırakmaz. Sigara yakmadan içildiği için normal sigaralara nazaran daha sağlıklıdır bu yüzden de temiz olarak geçer ve kokusu yoktur. Dünya ülkelerinde sıkça tercih edilen ve kullanımı yaygınlaşan heets grubu sigaraların tamamı aromalı tatlara sahiptir. Heets green zing, nane aromalıdır ve ferahlatıcı bir mentol etkisine sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Iqos Elektronik sigara deyince akla ilk gelen markalar arasında sizin ve herkesin tahmin ettiği gibi philip morris markası geliyor. Elektronik sigara kullanan kişilerin en fazla güvendiği, en çok satın aldığı ve yapmış olduğu çocuk kilitleri sayesinde aile içi güvenliğe de yardımcı olan philip morris markasını satan belki de binlerce marka ile karşı karşıya gelmişsiniz. Bizler ise adımızdan da anlayacağınız üzere sizlere kaçak yolla getirilen ya da çakma diye tabir edilen ürünlerden kesinlikle satmıyoruz. Bazı siteler ise sizi kandırarak daha önce yasaklanmış ürünleri size satıyor. Bu tür sorunlarla uğraşmadan gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeniz gerekiyor. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan cihazı elektronik sigara çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ister ödemenizi site üzerinden yapın, isterseniz de küçük bir ek masraf dahilinde kapıda ödeme gerçekleştirerek ürünü alın. Size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir. Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara siparişini vermenizin ardından ürününüz 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Kargonuz yola çıkmadan önce, yoldayken veya şubedeyken size mail ya da SMS yolu ile bilgiler sunacağız. Böylece kargo, siz ve sitemiz koordineli bir teslimat gerçekleştirecek.
mobil ödeme bozdurma